Recent Replies

Recent Topics

STEAUA FOREVER !

Home Forums Fotbal STEAUA FOREVER !

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 30 total)
  • Author
    bogdanbogdan
    Keymaster

Sint stelist si eu, dar meciul de aseara mi-a lasat un gust amar.

Prima repriza, un supergol si un autogol. Nici o faza de constructie.

Repriza a doua, destule ocazii create de steaua, dar finalizare la pamant.

Penibila, jenanta si rusinoasa a fost bucuria orgasmica a staff-ului Stelei la un autogol. Nu ma asteptam ca Reghecampf sa se manifeste alaturi de MM la acel autogol, care daca nu se intampla scorul putea sa ramana 1-1, fata de o o echipa care se reconstruieste si nu are pretentii de podium in aceasta editie.

Ceva se intampla, si acel ceva nu e spre binele stelei.

Toata stima pentru Rotariu de la Dinamo. Gol frumos din actiune.

CatalinCatalin
    Keymaster

FORTZA STEAUA !!!

CatalinCatalin
    Keymaster

Am reusit aseara sa vad tot meciul cu CFR Cluj si chiar daca nu au jucat la capacitate maxima tot au reusit sa le dea lejer trei goluri. Se pare ca in campionat nu prea au adversar baietii. Sa vedem miercuri cu Legia Varsovia ce fac.

bogdanbogdan
    Keymaster

Eu cred ca Steaua va avea un meci mai greu de cat se asteapta in seara asta. Polonezii se vor apara la maxim, joc urat si multe faulturi. Va fi greu sa ne apropiem de careul lor. Mai degraba as miza pe goluri marcate din faze fixe ( cornere, lovituri libere din afara careului ).

Sint convins ca Reghe i-a montat bine pe baietii nostri, si daca reusim sa luam 3 puncte, indiferent de scor, la ei acasa le mai luam 3.

Cel mai fericit lucru mi se pare a fi ca nu poate juca Nikolic. Un atacanct care are singura calitate de a fi cateodata la locul potrivit. Si atunci rateaza de multe ori, si cateodata mai marcheaza din nimereala sau carambol.

Sa le uram succes, si sa vedem un meci cat de cat frumos!

CatalinCatalin
    Keymaster

Nu am vazut cum joaca polonezii dar am auzit ca ar fi cam egali cu baietii nostri. Sigur va fi greu fiindca e miza mare, liga campionilor cu milioanele de euro aferente. Ce sa zic, sper sa castigam si sa nu primim gol, asta ar fi foarte bine.

Pronostic Steaua Bucuresti – Legia Varsovia = 2 – 0

CatalinCatalin
    Keymaster

1-1 si returul pare destul de dificil. Clar echipele sunt sensibil egale dar speram acolo…

CatalinCatalin
    Keymaster

Sa aveti grija ca maine e returul de la Varsovia si baietii au nevoie de sustinere. Teoretic au nevoie de un gol si de multa ambitie. Sau doua goluri si sa primeasca unul. Hai Steaua !!!

CatalinCatalin
    Keymaster

Mai e o ora si ceva si incepe meciul de la Varsovia cu Legia. Am oarece emotii, baietii au ceva indisponibili de baza iar polonezii sunt destul de buni. E nevoie si de noroc dar si de multa ambitie si concentrare. Hai Steaua !

bogdanbogdan
    Keymaster

Steaua bate cu 2~3 goluri, daca reuseste sa inscrie prima. Oricum vom avea un meci cam dur.

Succes Steaua !

CatalinCatalin
    Keymaster

2-0 in cateva minute !!! Hai pe ei ! 🙄

CatalinCatalin
    Keymaster

Macel!

CatalinCatalin
    Keymaster

…si calificare

Viewing 12 posts - 13 through 24 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.