Recent Replies

Recent Topics

UEFA Champions League – UCL

Acasă Forumuri Fotbal UEFA Champions League – UCL

Acest subiect conține 11 răspunsuri are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de Catalin Catalin acum 4 ani, 10 luni.

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 12 în total)
  • Autor
    Catalin
    Catalin
    Keymaster

Astazi avem la TV pe digisport 2 si 2 si pe dolce sport 1 trei meciuri care par destul de interesante:
    Manchester United – Leverkusen, Galatasaray – Real Madrid si Bayern Munchen – CSKA Moskva
    Desigur maine joaca ai nostrii dar macar astazi putem urmari ceva meciuri bune fara emotii. Imi plac Manchester si Bayern. Posibil sambata sa ma duc pe Aliantz Arena la un antrenament al lor daca am timp.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Un pronostic pentru meciul care trebuie sa inceapa peste cateva ore?

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Pai e clar. Bate Steaua la 2 goluri diferenta. Puteti sa va culca?i linistiti.

bogdan
    bogdan
    Keymaster

Mai avem Barcelona – Ajax in seara asta. Deci si câinii au la ce sa se uite pana isi mai vad favorita in competitii europene.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Bogdane, pentru toti cainii, catelusii, dulaii, pitbulii sau maidanezii neeutanasiati inca atasez clasamentul la zi al ligii intai. Daca tu crezi ca Romania va putea inscrie in cupele Europene 11-15 echipe atunci eu traversez Dunarea inot ( toate cele trei brate ).

😆

Catalin
    Catalin
    Keymaster

victorie usturatoare, a lor asupra noastra, 3-0… greu de comentat… Hai dinamo :mrgreen:

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Asta seara inca o partida cu romani. Pronostic 0-2. Glumesc, le tin pumnii.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Au reusit sa piarda si Pandurii cu 1-0. Interesant este ca multe echipe mici au castigat contra unor forte cum ar fi Basel care a invins la Londra pe Chelsea cu 2-1. Ideea este ca aceste echipe isi joaca sansa pe teren si o fac bine pe cand noi latram prin presa si tv vrute si nevrute iar pe teren suntem niste pisici lesinate (nicio aluzie la George).

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Ploua torential si maine seara jucam cu Chelsea, o echipa invatata cu ploile. Sincer nu ii vad bine pe baieti dar incerc sa ma uit la ei cu speranta.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Infrangere asteptata si meritata. Steaua nu mai e ce era. Ma bucur ca am adormit la 1-0.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

A venit si Basel. Am adormit si m-am trezit la pauza cand spunea comentatorul ca Steaua a avut 0,5 ocazii iar Basel 6 mari. Am adormit iar de frica dar acum vad ca s-a terminat 1-1 deci e ok. Nemeritat dar e.

Catalin
    Catalin
    Keymaster

Mi-e frica de meciul asta cu Basel, ma cam ia somnul deja…

Vizualizare 12 articole - 1 la 12 (din 12 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Comments are closed.