Recent Topics

Unelte si accesorii pentru pescuit

Home Forums Naluci artificiale, unelte si alte accesorii pentru pescuit Unelte si accesorii pentru pescuit

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 144 total)
  • Author
    CatalinCatalin
    Keymaster

O barcuta bine echipata care ne-ar prinde bine tuturor. Eu visez de ceva timp sa imi pun cortul in barca mea…

NeluNelu
    Spectator

am mers cu barca ta si nu este atat de complicat pentru a improviza un schelet demontabil pentru o foaie de cort sau plasa de tantari.
    asta e valabil pentru o singura persoana in barcuta.

NeluNelu
    Spectator

Vezi si aici o bicicleta romaneasca(lacul Belis-Cluj)

NeluNelu
    Spectator

scuze, am uitat sa pun link-ul…

The story

CatalinCatalin
    Keymaster

Intr-o zi imi voi face o copertina la barcuta mea.

CatalinCatalin
    Keymaster

COD ROSU DE REDUCERI !!!

Reduceri de aproape 50% la anumite mulinete de la EnergoTeam! O mulineta cu 9-10 rulmenti ajunge si la 75 lei !!!
    Magazinele online partenere deja le vand cu reducere asa ca nu mai stati pe ganduri…

http://www.energofish.ro/category.php/Spinning/20010/

NeluNelu
    Spectator

o informatie utila, multumim!

CatalinCatalin
    Keymaster

Sunt mai multe produse la reduceri, le vedeti pe toate pe pagina energofish apoi le gasiti de cumparat in magazinele partenere gen MarelePescar

NeluNelu
    Spectator

deja am comandat doua produse, transport gratuit, iar magazinul partener este la cca. 30m de blocul meu!

CatalinCatalin
    Keymaster

Ce produse??? Eu am comandat o mulineta ET Terra. Luni ma duc sa o vad. 25 km pana la magazin…

CatalinCatalin
    Keymaster

Hai sa va spun povestea acelei mulinete. Am fost luni si am ridicat-o de la magazin si arata foarte bine, e frumoasa si se invarte frumos. Am ajuns cu ea acasa si i-am aratat-o asa cum vorbisem si prietenului Andrei fiindca se gandea sa isi ia si el una. Aratat plus luat deci am ramas fara ea. Morala a fost alta, cand a ajuns Andrei acasa si-a adus aminte de mulineta din portbagaj si a scos-o sa o mai gadile dar atunci a aparut sotia lui ( nepescar ) care i-a confiscat-o pe loc sub motivul ca e frumoasa si o retine ea ca sa se joace cu ea. Deci am ramas amandoi cu buza umflata. Comand azi alta si nu o mai arat nimanui…

NeluNelu
    Spectator

zilele trecute mi-a venit si mie pachetul cu o lanseta si o rola de textil(ansamblu special pentru somn mare!)
    -Lanseta EnergoTeam Extreme Spin
    lungime: 3.00m/greutate lansare: 40-100g/lungime transport: 155 cm/greutate proprie: 311 gr/
    http://www.energofish.ro/product.php/Lanseta-EnergoTeam-Extreme-Spin/10267/
    lansetele de acest tip sunt excelente, am deja doua bucati de 2,70 m, cu actiune 40-80gr si doream una mai puternica, pentru pescuitul somnului.
    -Fir EnergoTeam Power Braid Sinking
    0,35/30,2kg/150m
    http://www.energofish.ro/product.php/Fir-EnergoTeam-Power-Braid-Sinking/5018/
    Hei, acum sa vad ce mai zice Adrian al Cristinei despre acest fir de 0,35 care rezista la 32,5kg!

Viewing 12 posts - 37 through 48 (of 144 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.

Comments are closed.